Indywidualny kalendarz ciąży - Generator

Wprowadź datę ostatniej miesiączki i długość cyklu, aby wygenerować Twój zindywidualizowany kalendarz ciąży zawierający informacje na temat rodzajów świadczeń profilaktycznych i działań w zakresie promocji zdrowia oraz badań diagnostycznych i konsultacji medycznych, wykonywanych u kobiet w ciąży fizjologicznej, wraz z terminami ich przeprowadzania zgodnie ze Standardem Organizacyjnym Opieki Okołoporodowej z dnia 16 sierpnia 2018 roku

Torba do szpitala - koronawirus

Torba do szpitala - sprawdź, co spakować, aby mieć pewność, że zabrałaś wszystkie niezbędne rzeczy. Skorzystaj z wygodnej, praktycznej "checklisty", która pozwoli Ci na bieżąco sprawdzić stan przygotowań.

Wskaźniki skutecznego karmienia - karta obserwacji dziecka

Sprawdź, czy Twoje dziecko jest skutecznie karmione piersią. Karta poprowadzi Cię przez pierwsze dni opieki nad noworodkiem. Zabierz ją ze sobą do szpitala, a w domu powieś na lodówce 🙂

Żółtaczka u noworodka - karta obserwacji żółtaczki noworodkowej

Karta służy do obserwacji nasilenia żółtaczki noworodkowej, pobierz ją i uzupełniaj dwa razy dziennie, aby nie przeoczyć momentu, w którym żółtaczka fizjologiczna może zmienić się w proces chorobowy.

Wzór oświadczenia o braku zgody na izolowanie matki od dziecka po porodzie (covid-19)

Oświadczenie o braku zgody na izolowanie matki od dziecka po porodzie w sytuacji uzyskania pozytywnego wyniku w kierunku COVID-19 lub w czasie oczekiwania na wynik. Oświadczenie należy przekazać położnej lub lekarzowi jeszcze przed porodem (w izbie przyjęć lub sali porodowej).