Zarezerwuj termin konsultacji

Wypełnij formularz rejestracji i umów spotkanie – zajmie to dosłownie minutę, a ja skontaktuję się z Tobą po otrzymaniu wiadomości, w pierwszej wolnej chwili. Jeśli chcesz, abym przyjechała do Ciebie do domu lub dojechała w inne, wygodne dla Ciebie miejsce, podaj w formularzu nazwę ulicy – bardzo ułatwi mi to zaplanowanie spotkania i zaproponowanie najlepszego dla Ciebie terminu wizyty.

Możesz również zadzwonić lub napisać SMS: 663333370 (jeśli nie będę mogła odebrać, dam Ci o tym znać i oddzwonię/odpiszę najszybciej, jak to będzie możliwe). Zapraszam!

  Miejsce konsultacji

  • Dom/Szpital – Konsultacje z dojazdem do domu lub szpitala odbywają się na terenie Szczecina, Polic i okolicznych miejscowości. W nagłych i pilnych przypadkach, możliwe jest również umówienie spotkania w dalszej odległości.
  • Gabinet – Konsultacje w gabinecie odbywają się w Strefie Mamy i Dziecka przy ul. Bolesława Śmiałego 14d/u2 w Szczecinie.

  Przygotowanie do spotkania

  Przygotowanie do konsultacji laktacyjnej zależy od celu spotkania, jednak warto zapoznać się z kilkoma wskazówkami, które ułatwią przebieg spotkania. Kliknij tutaj, aby zobaczyć w jaki sposób najlepiej przygotować się do wizyty i dowiedzieć się, jak będzie ona przebiegać. Serdecznie zapraszam!

  Facebook
  Instagram