Konsultacje laktacyjne

Serdecznie zapraszam do zapoznania się z ofertą konsultacji i warsztatów laktacyjnych. Aby ułatwić wyszukanie i wybranie określonej porady oraz przybliżyć zakres i charakter konsultacji, oferta została podzielona na 6 kategorii.

Choć przedstawiony tutaj podział ma charakter jedynie poglądowy (w praktyce bardzo często zdarza się, że dana konsultacja wymaga kompleksowego podejścia i połączenia wielu różnych elementów), mam nadzieję, że pozwoli on lepiej zrozumieć, jak będzie przebiegać wizyta, wstępnie odpowiedzieć na kilka pytań i oswoić część ewentualnych obaw. Zapraszam!

Miejsce konsultacji

Konsultacje z dojazdem do domu lub szpitala odbywają się na terenie Szczecina, Polic i okolic. W nagłych i pilnych przypadkach, możliwe jest również umówienie spotkania w dalszej odległości.

Konsultacje w Fundacji „Macierzanka” odbywają się w Szczecinie przy ulicy Limby 35/2 (Warszewo):

Przygotowanie do spotkania

Przygotowanie do konsultacji laktacyjnej zależy od celu spotkania, jednak warto zapoznać się z kilkoma wskazówkami, które ułatwią przebieg spotkania. Aby zobaczyć w jaki sposób najlepiej przygotować się do wizyty i jak będzie ona przebiegać, kliknij tutaj.