SZKOŁA RODZENIA

Bez względu na to czy masz już jakieś doświadczenia związane z edukacją okołoporodową, czy dopiero rozpoczynasz swoją przygodę w tym temacie, warto odpowiednio i świadomie przygotować się do porodu i rodzicielstwa.

Jest wiele szkół rodzenia. Czym wyróżnia się moja?

  • Możliwością uczestnictwa z osobą towarzyszącą. Przez cały okres pandemii na zajęciach mile widziana osoba towarzysząca: partner, przyjaciółka, siostra, brat lub inna osoba, z którą zechcesz przyjść.
  • Akceptacją i brakiem oceny. Chcesz karmić piersią? Ok. Nie chcesz karmić? Też ok. Planujesz poród w domu? Super. A może marzysz o cięciu cesarskim na życzenie? W porządku. Będziesz szczepić? Nie będziesz? Ja jestem po to, by przedstawić Ci najnowsze zalecenia, wyniki badań naukowych, podzielić się swoją wiedzą oraz doświadczeniem. Nie po to, by Cię do czegoś namawiać i przekonywać.
  • Brakiem reklam i sponsorów. Jeśli zapytasz mnie o laktator, to powiem Ci, że powinien być elektryczny, dwufazowy i z możliwością doboru różnych rodzajów lejków. Podpowiem Ci może kilka marek, jeśli będziesz bardzo potrzebować, ale nikt mi za to nie płaci. U mnie nie dostaniesz saszetki mleka modyfikowanego, smoczka, butelki czy innych gratisów. Ale dostaniesz stworzoną przeze mnie kartę obserwacji wskaźników skutecznego karmienia czy schemat postępowania w nawale pokarmowym. Do powieszenia na lodówce!
  • Ciągłością opieki. Poza szkołą rodzenia, możemy spotkać się na wizycie patronażowej oraz konsultacji laktacyjnej. Być może Twój maluch będzie potrzebował konsultacji z logopedą lub fizjoterapeutą, a ja będę mogła polecić ci sprawdzonych specjalistów, z którymi będę w kontakcie, by na bieżąco wiedzieć z jakimi problemami się wspólnie borykamy.
  • Ogromem najnowszej wiedzy popartej badaniami naukowymi, a także doświadczeniem zarówno zawodowym, jak i macierzyńskim. Tak, całkiem dobrze pamiętam mdłości do połowy ciąży, kopanie po żebrach koło północy, zastanawianie się czy to są wciąż skurcze przepowiadające czy już porodowe, rozmowę z położną tuż przed finałem „zatrzymaj to jakoś, nie chcę rodzić”, ból brodawek, zapalenie piersi, strzelające kupy i dziwną wysypkę u malucha na buzi.

PORÓD DROGAMI NATURY i PRZYGOTOWANIE DO CIĘCIA CESARSKIEGO

Przygotowujemy zarówno do porodu naturalnego, jak i cięcia cesarskiego, oferując zajęcia w tygodniu, weekendowe, indywidualne oraz pojedyncze wejścia, wszystko pod fachowym okiem doświadczonych położnych.

Szkoła Rodzeniaw tygodniuweekendowaindywidualnapojedyncze wejście
Terminponiedziałki
grupa 1: g. 17.00
grupa 2: g. 18.45
sob 9.00-12.00
ndz 9.00-12.00
1 i 3. weekend miesiąca
ustalany indywidualnieustalany indywidualnie
Przygotowanie do porodu naturalnego600 zł / 6 spotkań600 zł / 6 spotkań250 zł/spotkanie
450 zł/2 spotkania
600 zł/3 spotkania
150 zł / spotkanie
Przygotowanie do cięcia cesarskiego500 zł / 5 spotkań500 zł / 5 spotkań250 zł/spotkanie150 zł/spotkanie
Prowadzącypołożna Monika Dorenda-Czuchaj,
położna Martyna Lasota
położna Martyna Lasotapołożna Monika Dorenda-Czuchajpołożna Monika Dorenda-Czuchaj,
położna Martyna Lasota

Masz pytania? Skontaktuj się ze mną

Wypełnij formularz kontaktowy – zajmie to dosłownie minutę. Odpowiem w pierwszej wolnej chwili.

Możesz również zadzwonić lub napisać SMS: 663333370 (jeśli nie będę mogła odebrać, dam Ci o tym znać i oddzwonię/odpiszę najszybciej, jak to będzie możliwe). Zapraszam!

Scroll to Top